QUALITY, RELIABILITY,

PROFESSIONALISM


* Dünyanın Her Yerindeki Kiosk Kasalarınızda Ne Kadar Birikme Var  Görebilirsiniz. Böylece Tahsilata Gittiğinizde Neyle Karşılaşacağınızı Bilirsiniz.

* Çoklu Dilde Kullanıcı Arabirimi.(İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Hollandaca, Çekçe, Lehçe: Bu 13 farklı dilde müşterilerine açıktır.)

* Windows 7 İle Uyumlu

* İsteğe Bağlı Olarak Logo ve Koruma Ekranına Hükmedebilirsiniz.

* İsteğe Bağlı Olarak Reklam Modülü ( Ekranlarda Reklam Yayını Yapabilirsiniz.)

* Bütünleşik Disk Koruma Programı  ( Deep Freeze Tarzı Programlara Ödeme Yapmakdan Kurtulursunuz.)

* Bütünleşik Filtre ( İnternet Filtreme Programı Dahildir. Bölücü,Terör,Propaganda Sitelerine Erişimi Engelleyebilirsiniz.)

*Hediye Dakika Eklentisi ( Gercek Zamanlı Olarak Müşterilerinize Hediye Dakika Vererek Bağlılık Sağlarsınız.)

* Mutlu Saatler Özelliği ( Belirlediğiniz Saatlerde Müşterilerinize İndirim Uygulayabilirsiniz.)

* Dokunmatik Ekran Desteği.

* Vb. Daha  Bir Çok Özellik.

Nasıl Çalışır ?

RiMENET, madeni para (1 TL) ile çalışan internetli bilgisayar sistemidir.
Bozuk para gözüne 1 TL madeni para atılmasıyla sistem aktif olmakta ve tanımlandığı süre kadar bilgisayar ve interneti kullanımınıza açmaktadır.
Nerelerde Kullanılır?

RiMENETmakineleri internet, elektrik ve gerekli alanın olduğu heryerde kullanılabilmektedir. Fakat makine uygulamasının başlatılabilmesi ve devamlılığı için gerekli olan söz konusu yerin, belli sayıda kullanıcı potansiyelinin var olmasıdır.

Şuanda da dernekler, kahvehaneler, yurtlar, taşıma kooperatif durakları, hastaneler, çay bahçesi, cafe, restaurantlarda aktif olarak kullanılmaktadır.

RiMENET’ın İşletilmesi Nasıldır?

RiMENET makinelerinin sizden gelen işletilmesi taleplerinin değerlendirilebilmesi için:
• Elektrik,internet ve bulundurulacak alan yeterli şart
• Belli sayıda kullanıcı potansiyelinin olması da gerekli şarttır.
Diğer detaylar ise, makineler, kurulumu, arızalarını giderme ve bakımı tamamen RiMENET’ a aittir. Sizden istenen yeterli müşteri potansiyelinin olduğunu düşünüyorsanız sistemimizden talep etmeniz. RiMENET sisteminin uygulanması uygun görülürse, makineler için gerekli olan yer, internet, elektriğini sağlamanız yeterlidir.
NOT: Gerekli sözleşmeler de yapılacaktır.

RiMENET Makinalarını Nasıl Satın Alabilirim?

Makinalar 2 yıl parça garantilidir. (Kullanıcı hatalı parçalar hariç) Makinaların kurulumu, 2 yıl süresince arıza onarımı ve bakımı RiMENET’ a aittir.
Taraflar anlaştığında gerekli sözleşmeler yapılarak makinaların teslimatı gerçekleştirilir. Fiyat konusunda bizimle irtibata geçiniz.

RiMENET Sisteminin Takibi?

Sistem internet üzerinden çalışan bir sistemdir. Tüm kullanıcı işlemleri ve sisteme para girişleri serverda kayıt altına alınmaktadır. Sistemde gerçekleşen anlık, günlük, haftalık, aylık para girişi, kullanıcı işlemleri, …vb hareketleri sitemizdeki kullanıcı girişi bölümünden oluşturulan şifrelerle giriş yapılarak kolayca takip edilebilmektedir.                                                                                                                  


Tüm Hakları Saklıdır.. 2002 © RiMENET