QUALITY, RELIABILITY,

PROFESSIONALISM  RiME SURF

Rime Surf; standart bir bilgisayarı otomat haline dönüştürüp kazanç sağlayan ve size kazandırdığı paranın muhasebesine internet üzerinden anlık olarak ulaşmanıza olanak tanıyan son derece gelişmiş ve de gelişmeye devam eden bir programdır. Dünyanın Her Yerindeki Kiosk Kasalarınızda Ne Kadar Birikme Var Görebilirsiniz. Böylece Tahsilata Gittiğinizde Neyle Karşılaşacağınızı Bilirsiniz. * Çoklu Dilde Kullanıcı Arabirimi.(İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Hollandaca, Çekçe, Lehçe: Bu 13 farklı dilde müşterilerine açıktır.) * Windows 7 İle Uyumlu * İsteğe Bağlı Olarak Logo ve Koruma Ekranına Hükmedebilirsiniz. * İsteğe Bağlı Olarak Reklam Modülü ( Ekranlarda Reklam Yayını Yapabilirsiniz.) * Bütünleşik Disk Koruma Programı ( Deep Freeze Tarzı Programlara Ödeme Yapmakdan Kurtulursunuz.) * Bütünleşik Filtre ( İnternet Filtreme Programı Dahildir. Bölücü,Terör,Propaganda Sitelerine Erişimi Engelleyebilirsiniz.) *Hediye Dakika Eklentisi ( Gercek Zamanlı Olarak Müşterilerinize Hediye Dakika Vererek Bağlılık Sağlarsınız.) * Mutlu Saatler Özelliği ( Belirlediğiniz Saatlerde Müşterilerinize İndirim Uygulayabilirsiniz.) * Dokunmatik Ekran Desteği. * Vb. Daha Bir Çok Özellik.
​RiMENET Filtre Programı

Girilmesinin zararlı olansitelerin içeriğinde geçebilecek kelimeleri yazarak binlerce site yazmak yerine bir kaç kelime ile bu filtreyi çalışır hale getirebilirsiniz.İş yerinizdeki veya Okulunuzdaki bilgisayarlarınızın hepsini kolayca takip edin ve kontrolünüz altına alın.

Evinizdeki bilgisayarlara kurun. Hem ailenizi ve sevdiklerinizi koruyun, hem kendinizi.
RiMENET Online Yardım Programı

Uzaktaki bilgisayarları sanki önünüzdeymiş gibi internet üzerinden kontrol edin. İster anlık destek verin ister sunucu yönetimi yapın ya da ev ofisten çalışmalarınızı yürütün, RimeHELP işinizin istediğiniz yerden kolayca yapılmasını sağlıyor.
RiMENET Disk Protector

RDP Rimenet tarafindan geliştirilmis,bilgisayarinizin her açilmasinda kurulduğu andan itibaren geçerli olan ayarlarla çalismasini sağlayan bir programdir.Daha çok internet cafe tarzi yerlerde müsterilerin bilgisayarlara yazilimsal olarak zarar verilmesini engellemek amaciyla kullanilmaktadir.RDP kurulu bir makinede yaptisiniz tüm değiisiklerin (program kurma, belge kaydetme, dosya silme, duvar kağidini değistirme.. vs.) yasam süresi sadece bilgisayarinizi kapatip açma süresi kadar olacaktir.
RiME-GAME

Rimenet 

Yenilikler ve Ortaklıklar
2002 yılından beri jetonlu internet otomatlarimiza ek olarak,müşterilerimiz ve ortaklarimiz için yeni bir oyun terminali geliştirdik.
"Normal bir müşteri / tedarikçi ilişkisinin ötesinde, gelen talepleri degerlendirerek yazilimcilarimiz ve ortaklarimizin işbirliği ile bu yeni otomatlar geliştirildi. "RiMENET GAME terminali bu türde bir öncüdür."Bu sektör de teknolojinin hizli gelismesi bizlere yeni olanaklar sunmaktadir,bunu en iyi sekilde degerlendirip,bizimle calisan müsterilerimize akilli ve ekonomik yatirim yapma imkani sunuyoruz.


"Deneyim. İnovasyon. Başarı...."
                 Rimenet


                                                                                                                  


Tüm Hakları Saklıdır.. 2002 © RiMENET